KURUMSAL BİLGİLER

HAKKIMIZDA

2004 yılından bu yana müşterilerimize sürekli yenilik, güven ve sürdürülebilir iş geliştirme imkânları sunmayı ilke edindik. Bu deneyimimizle, kendimizi her zaman pazarın ihtiyaçlarına paralel olarak yeniden tasarlamayı başardık. 

Gelişen teknolojiler ve içerisinde bulunduğumuz çağın gereksinimlerine uygun olarak yenilikçi, katma değerli ve uzun soluklu işbirlikleri fırsatlarını yakalamak için sürekli bir gelişim içinde olduk. Müşteri odaklı anlayışımız kapsamında, çalıştığımız her müşteriyi uzun vadeli bir işbirliğinin parçası olarak görüyoruz. Mutlak müşteri memnuniyeti ve şeffaflık, dürüstlük, güven ilkeleriyle doğru teknolojiyi, doğru zamanda ve doğru şekilde uygulayarak sürekliliği sağlıyoruz. 

Gelişen teknolojilere ve içerisinde bulunduğumuz çağın gereksinimlerine uygun olarak yenilikçi, katma değerli ve uzun soluklu işbirlikleri yaratıyoruz. Sahip olduğumuz engin teknik bilgi seviyesi ve yetkin hizmet ekibiyle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı, etkin ve süreklilik esasına uygun çözümler sunuyoruz. Visyonumuz Ürün ve hizmetlerimize duyduğumuz güven, attığımız her adımda insan faktörünün önemini unutmamamız ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmamız, bizi Şahane Teknoloji yapan değerlerimizdir. Bu ilkelerden sapmadan 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, şu anda Kayseri, Kırşehir, Konya bireysel mağazalarımız ve İstanbul’da Aktif satış kanalımız ile hizmet vermekteyiz. 

Hizmet kalitemizi en yüksek yerlere getirmeyi ilke edindik. Siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde çözümler sunarak, profesyonel iş anlayışı, müşteri ilişkilerini ve memnuniyetini dikkat almaktayız. Misyonumuz Şirketimizin misyonu Türkiye teknoloji pazarında, tüm çalışanlarının katılımı ve tüm paydaşları için artı değer yaratarak sürekli gelişen kurumsal, yaratıcı ve güvenilir bir hizmet şirketi olarak varlığını sürdürebilmektir Hedeflerimiz § Öncelikli tercih edilen, vazgeçilmez bir teknoloji şirketi olmak § Hizmet ve çözümlerde uzmanlaşmak, farklılaşmak § Rekabetçi olmak § Erişilebilir ve hızlı olmak § Şeffaf olmak Başarının Temeli Sağlam Köklere Dayanır. 

Günümüzde kurumların en önemli varlıklarından olan bilgi teknolojileri alanında sadece ürün tedarikinin ötesinde, süreçleri doğru yönetmeye, süreklilik elde etmeye yönelik yenilikçi ve bütüncül hizmet ve çözümler sunmak. Başarının yolu sağlam temellerden ve köklü deneyimlerden geçer. Şahane Teknoloji olarak uzun yıllardır edindiğimiz deneyimi güçlü yapımızla birleştiriyoruz. Müşteri odaklı çalışma anlayışımız sayesinde, insan ve bilgi sermayemizi uzun vadeli işbirlikleri elde etmekte kullanıyor, sektör de dünya devleri ile iş ortaklıkları yapıyoruz.

KAYSERİ ŞUBEMİZ

Hunat Mahallesi, Sivas Blv. 12 D, 38030 Melikgazi/Kayseri

+90 352 336 24 44

info@kurumsalisortagim.com

İSTANBUL ŞUBEMİZ

Tekstilkent Bulvarı Koza Plaza A Blok Kat: 11 Esenler / İSTANBUL

+90 212 438 04 49

info@kurumsalisortagim.com

YENİ KAMPANYALARIMIZ VE YENİLİKLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK LÜTFEN BİZİ TAKİP EDİNİZ...