SINIRLARI KALDIRAN 3 GB

Kampanyaları Dön

SINIRLARI KALDIRAN 3 GB

35
 • İNTERNET : 6GB
 • HER YÖNE DAKİKA : SINIRSIZ
 • HER YÖNE SMS :

PAKET HAKKINDA DETAYLI BİLGİ

 • Mevcutta Türk Telekom ve TTNet abonesi olan ve  İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarifesi Tekliflerine numara taşıma, faturasız tarifelerden faturalı tarifelere geçiş, yeni hat aktivasyonu yada tarife değişikliği yoluyla mevcut müşteri alımı ile taahhütlü yada taahhütsüz şekilde gelen abonelere tarifelerindeki internet miktarı kadar hediye internet  tarifede kaldıkları süre boyunca hediye edilecektir.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 3 GB: Heryöne 3000 dk, operatör içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika, heryöne 3000 SMS, operatör içi sınırsız SMS, 3 GB limitinde duran cepten internet KDV ve ÖİV dahil 75 TL dir. İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife 3GB Teklifine kayıt olan TT/TTNET abonelerine tarifede kaldıkları süre boyunca ,her ay ek 3 GB limitinde duran cepten internet hediye edilecektir.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 4 GB: Heryöne 3000 dk, operatör içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika, heryöne 3000 SMS, operatör içi sınırsız SMS, 4 GB limitinde duran cepten internet KDV ve ÖİV dahil 95 TL dir. İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife 4GB Teklifine kayıt olan TT/TTNET abonelerine tarifede kaldıkları süre boyunca ,her ay ek 4 GB limitinde duran cepten internet hediye edilecektir.
 • 16.01.2017 itibariyle tarife fiyatlarında güncelleme yapılmıştır. Güncel fiyatlar aşağıda belirtildiği gibidir.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 5 GB: Heryöne 3000 dk, operatör içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika, heryöne 3000 SMS, operatör içi sınırsız SMS, 5 GB limitinde duran cepten internet KDV ve ÖİV dahil 115 TL dir. İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife 5GB Teklifine kayıt olan TT/TTNET abonelerine tarifede kaldıkları süre boyunca ,her ay ek 5 GB limitinde duran cepten internet hediye edilecektir.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 6 GB: Heryöne 3000 dk, operatör içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika, heryöne 3000 SMS, operatör içi sınırsız SMS, 6 GB limitinde duran cepten internet KDV ve ÖİV dahil 135 TL dir. İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife 6GB Teklifine kayıt olan TT/TTNET abonelerine tarifede kaldıkları süre boyunca ,her ay ek 6 GB limitinde duran cepten internet hediye edilecektir.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran 10 GB: Heryöne 3000 dk, operatör içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika, heryöne 3000 SMS, operatör içi sınırsız SMS, 10 GB limitinde duran cepten internet KDV ve ÖİV dahil 175 TL dir. İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife 10GB Teklifine kayıt olan TT/TTNET abonelerine tarifede kaldıkları süre boyunca ,her ay ek 10 GB limitinde duran cepten internet hediye edilecektir.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Limitsiz(AKN'li) Teklifi: Heryöne 3000 dk, operatör içi ve sabit hatlarla sınırsız dakika, heryöne 3000 SMS, operatör içi sınırsız SMS, limitsiz(AKN'li) cepten internet KDV ve ÖİV dahil 195 TL dir. Cepten internet kullanımı 30 GB adil kullanım noktasına ulaştığında bağlantı hızı 128kbps'a düşürülür.
 • Tarife tekliflerinde TT/TTNet abonelerinin hediye internetlerinin bitmesinin ardından tarife kapsamındaki internet paketlerine geçilir. Paketler tükendiğinde, abonenin başka paket ya da kampanyası yoksa internet bağlantı hızı 1kbps'a düşer.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife tekliflerine Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Kurumsal Bayileri, Türk Telekom Ofisleri ve TCKN ile kayıt olan aboneler için kısa mesaj yolu ile kayıt olunabilecektir.
 • Tarife tekliflerine kayıt olan aboneler, 4.5G'ye geçiş için izin vermiş sayılır. Bu aboneler, sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibariyle, cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipini seçerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayabilir.
 • Tarife teklifleri kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife teklifleri kapsamında sunulan sınırsız dakikalar şebeke içi, ev ve iş yönüne aramaları kapsamaktadır. Söz konusu her yöne ve sınırsız dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; her yöne dakikalar 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarife teklifleri kapsamında sunulan her yöne ve sınırsız dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme dakika başına 70 Kr'tur.
 • Tarife teklifleri kapsamında sunulan sınırsız SMSler şebeke içi gönderimlerde geçerlidir. Her yöne SMS'ler yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife teklifleri kapsamındaki SMS'ler, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını,  web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne SMS'ler tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 70 Kr'tur.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile tarifeye gelinen ay,  tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır. Diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakikalar ve veri kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • İşyerim Mobil Sınırları Kaldıran Tarife teklifleri kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan cepten internet kullanım limitinde durmaktadır. Müşteriler tekrar 30 günlük bir paket satın alarak internet erişimi yapabileceklerdir. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Şirketimiz tarafından belirlenen ve abonelere duyurulan makul kullanım esasları uyarınca tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, hattın sahibi olan aboneye SMS veya arama yoluyla bilgi verilerek, bu bildirimin ardından ilgili hat Avea tarafından görüşmeye kapatılabilecek, bu hattın tarifesi değiştirilebilecek veya abonelik sözleşmesi feshedilebilecektir. Tarifeye kayıtlı hatlar FCT cihazları ile kullanıldığı takdirde, Şirketimizin ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, cihazın kullanıldığı hattın sahibi olan abonenin faturasına 500 TL tutarında cezai bedel yansıtılacaktır.  Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖİV dahildir.

KAYSERİ ŞUBEMİZ

Hunat Mahallesi, Sivas Blv. 12 D, 38030 Melikgazi/Kayseri

+90 352 336 24 44

info@kurumsalisortagim.com

İSTANBUL ŞUBEMİZ

Tekstilkent Bulvarı Koza Plaza A Blok Kat: 11 Esenler / İSTANBUL

+90 212 438 04 49

info@kurumsalisortagim.com

YENİ KAMPANYALARIMIZ VE YENİLİKLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK LÜTFEN BİZİ TAKİP EDİNİZ...