Cepte Prestij Tarifesi

Kampanyaları Dön

Cepte Prestij Tarifesi

15
  • İNTERNET : 2GB
  • HER YÖNE DAKİKA : 500 DK
  • HER YÖNE SMS : 500

PAKET HAKKINDA DETAYLI BİLGİ

  Cepte Prestij Mini* Cepte Prestij Midi Cepte Prestij Bronze Cepte Prestij Silver** Cepte Prestij Gold**
İnternet 2 GB 5 GB 10 GB 15 GB 25 GB
Her Yöne Dakika 500 750 1000 1500 2000
Her Yöne SMS 500 750 1000 1500 2000
24 Fatura Dönemi Taahhütlü Fiyat 15 TL 25 TL 39 TL 69 TL 99 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret 50 TL 70 TL 90 TL 120 TL 180 TL
  • Tarife tekliflerinden; numara taşıma, faturasız tarifelerden faturalı tarifelere Geçiş ya da yeni hat aktivasyonu yoluyla gelmiş aboneler faydalanılabilir.
  • Cepte Prestij Silver ve Cepte Prestij Gold Tarifesi aboneleri, data paylaşım özelliği hariç olarak Türk Telekom Prime Business faydalarından yararlanabilir.
  • Tarife tekliflerindeki cepten internet aşımlıdır. Aboneler, her fatura dönemi yenilenmek üzere aylık 5TL ek ücretle tarifelerini limitinde durdurma servisine abone olabilir. Limitinde duran özelliğine abone olunması durumunda, paketler tükendiğinde, abonenin başka paket ya da kampanyası yoksa internet bağlantı hızı 1kbps'a düşer. Bu servise müşteri hizmetleri ya da SMS yoluyla kayıt olunabilir ve iptal edilebilir.
  • Cepte Prestij Tarifesi teklifleri yeni aktivasyon, numara taşıma, faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla müşteri alımına şu şekilde açık olacaktır: a) Vergi kimlik numarasını beyan ederek numara taşıma, faturasızdan faturalıya geçiş veya yeni hat aktivasyonu ile gelerek tarifeye kayıt olmak isteyen kurumsal müşteriler tekliflerden faydalanabilirler. Ek olarak; b) Numara taşıma, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan veya yeni hat aktivasyonu ile gelerek tarifeye kayıt olmak isteyen abonelerin TCKN belirtmesi ve aynı zamanda gelir Vergisi Kanununun 65. ve 66. maddelerinde tanımlanan serbest meslek sahipleri, sermayeden ziyade şahsi mesaiye, ilmi ya da mesleki bilgiye, ya da ihtisasa dayanan ve ticari mahiyette olmayan işleri kendi nam ve hesabına yapanlar, gümrük komisyoncuları, bilimum borsa ajan ve acentaları, noterler, noterlik görevini ifa ile mükellef olanlar; serbest meslek erbabını bir araya getirerek teşkilat kurmak ya da bunlara sermaye temin etmek suretiyle, ya da sair suretlerle serbest meslek kazancından hisse alanlar; serbest meslek faaliyetinde bulunan kollektif ve adi şirketlerde ortaklar, adi komandit şirketlerde komanditeler; dava vekilleri, müşavirler, doktorlar, avukatlar, eczacılar, emlakçılar diş protezcileri, kurumlar ve tüccarlarla serbest meslek erbabının ticari ve mesleki işlerini takip edenler ve konser veren müzik sanatçıları, esnaflar kapsamına girmesi gerekmektedir.

KAYSERİ ŞUBEMİZ

Hunat Mahallesi, Sivas Blv. 12 D, 38030 Melikgazi/Kayseri

+90 352 336 24 44

info@kurumsalisortagim.com

İSTANBUL ŞUBEMİZ

Tekstilkent Bulvarı Koza Plaza A Blok Kat: 11 Esenler / İSTANBUL

+90 212 438 04 49

info@kurumsalisortagim.com

YENİ KAMPANYALARIMIZ VE YENİLİKLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK LÜTFEN BİZİ TAKİP EDİNİZ...