Mobil İşyerim Eko Paketi

Kampanyaları Dön

Mobil İşyerim Eko Paketi

25
 • İNTERNET : 2GB
 • HER YÖNE DAKİKA : 1000DK
 • HER YÖNE SMS : 1000

PAKET HAKKINDA DETAYLI BİLGİ

 • Mobil İşyerim Tarifelerine Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Bayileri, Türk Telekom Ofisleri ve kısa mesaj yolu ile kayıt olunabilecektir.
 • Mobil İşyerim Eko Tarifesi'nin aylık sabit ücreti 23 Aralık 2016 itibariyle KDV ve ÖİV dahil 60 TL olup; tarife kapsamında bireysel ve kurumsal müşterilerimize yurtiçi her yöne kullanılabilecek 1.000 dakika, 1.000 SMS ve 1 GB internet sunulmaktadır.
 • Mobil İşyerim Süper Tarifesi'nin aylık sabit ücreti 23 Aralık 2016 itibariyle KDV ve ÖİV dahil 70 TL olup; tarife kapsamında bireysel ve kurumsal müşterilerimize yurtiçi her yöne kullanılabilecek 1.000 dakika, 1.000 SMS ve 2 GB internet sunulmaktadır.
 • Mobil İşyerim Maksi Tarifesi'nin aylık sabit ücreti 23 Aralık 2016 itibariyle KDV ve ÖİV dahil 90 TL olup; tarife kapsamında bireysel ve kurumsal müşterilerimize yurtiçi her yöne kullanılabilecek 2.000 dakika, 2.000 SMS ve 3 GB internet sunulmaktadır.
 • Mobil İşyerim Ultra Tarifesi'nin aylık sabit ücreti 23 Aralık 2016 itibariyle KDV ve ÖİV dahil 110 TL olup; tarife kapsamında bireysel ve kurumsal müşterilerimize yurtiçi her yöne kullanılabilecek 2.000 dakika, 2.000 SMS ve 4 GB internet sunulmaktadır.
 • Mevcutta Türk Telekom abonesi olan ve  Mobil İşyerim tarifelerine numara taşıma, faturasız tarifelerden faturalı tarifelere geçiş, yeni hat aktivasyonu yada tarife değişikliği yoluyla ile taahhütlü yada taahhütsüz şekilde gelen abonelere tarifelerindeki internet miktarı kadar hediye internet 23.06.2016 tarihi itibariyle tarifede kalınan süre boyunca verilecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikaların aşılması durumunda yurt içi her yöne konuşma 70 Kr/dk ile ücretlendirilecektir.
 • SMS kullanımı yapıldığı durumda yurtiçi her yöne SMS, 70 Kr/SMS olarak ücretlendirilecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. Tarifedeki her yöne dakikalar tüketildiğinde 444 ile başlayan aramalar sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında kazandıkları ücretsiz dakika kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakika kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Mobil İşyerim Tarifelerindeki müşterilerimiz bireysel/kurumsal faturalı ya da faturasız müşterilere sunulmakta olan diğer mesajlaşma ve cepten internet paketlerini satın alamayacak, sadece Mobil işyerim tarifelerine özel sunulan ek dakika, SMS ve internet paketlerini satın alabileceklerdir.
 • Şirketimiz tarafından belirlenen ve abonelere duyurulan makul kullanım esasları uyarınca tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, hattın sahibi olan aboneye SMS veya arama yoluyla bilgi verilerek, bu bildirimin ardından ilgili hat Türk Telekom tarafından görüşmeye kapatılabilecek, bu hattın tarifesi değiştirilebilecek veya abonelik sözleşmesi feshedilebilecektir. Tarifeye kayıtlı hatlar FCT cihazları ile kullanıldığı takdirde, Şirketimizin ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, cihazın kullanıldığı hattın sahibi olan abonenin Şirket faturasına 500 TL tutarında cezai bedel yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile tarifeye gelinen ay, tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır. Diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki tüm faydaların hepsini bitirirse tam aylık ücret, bitirmezse gün bazlı ücret alınır.
 • Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖİV dahildir.
 • Tarife kapsamında yer alan, hediye edilen ve ek paket olarak alınan internet paketleri limitinde durma özelliğine sahiptir.

KAYSERİ ŞUBEMİZ

Hunat Mahallesi, Sivas Blv. 12 D, 38030 Melikgazi/Kayseri

+90 352 336 24 44

info@kurumsalisortagim.com

İSTANBUL ŞUBEMİZ

Tekstilkent Bulvarı Koza Plaza A Blok Kat: 11 Esenler / İSTANBUL

+90 212 438 04 49

info@kurumsalisortagim.com

YENİ KAMPANYALARIMIZ VE YENİLİKLERİMİZDEN HABERDAR OLMAK LÜTFEN BİZİ TAKİP EDİNİZ...